BİLGİ 6. SINIF OKULA YARDIMCI VE SINAVA HAZIRLIK

 

Sınav sisteminin değişimi ile Ortaokul derslerinde başarı puanları önem kazandı. bu değişim sonucu akıllar karışsada karışmayan tek şey derslerin kendisi oldu. Ortaokul dersleri içerik olarak aynı puan sistemi olarak farklılık göstermektedir.

 

Ortaokul derslerinde çıkmış soruları karşılaştırırken öğrendiklerimiz; partik bilgiler ve soru çözümü için hız kazanma gibi özellikleri, öğrencilerimize kazandırmaktayız. 

 

Anne ve Babanın   o  an  gereken desteği verememesi  bir stres  kaynağı oluşturmakta  ve ailenin yaşayacağı keyifli anların  sıkıntılı bir sürece dönüşmesi   söz konusu olabilmektedir. İşte böylesi  önemli bir durumda  hem aile hem de öğrenci için olumlu sonuçların ortaya çıkması adına  Bilgi kurs  6.sinif programları ile  öğrencilerine  okul ders başarılarını artıran ve ödevlerinde  birebir çalışmalarla destek vererek  özgün kurs  faaliyetleri  uygular. Bu faaliyetlerini  6.sinif öğrencilerinin  sosyal  , duygusal ve bilişsel gelişimlerini destekleyici  programlar çerçevesinde yerine   getirir.

 

 

 

 Okula paralel konu öğretim ve uygulama dersleri

 

•Anlaşılmayan konuların tekrarı

•Okul ödevlerinin  yerine getirilmesi ve pekiştirilmesi

•Okul sınavlarının takibi  ve ön hazırlığı

•Performansa  göre ek çalışmalar

•Bire bir etütler

•Rehberlik hizmeti

 

 

ÖDEV TAKIP  SISTEMI

 

 

 

konya bilgi dershanesi, konya konya lgs kursu, 6.sınıf kurs, konyalgs kursu, bilgi özel öğretim kursu,  

HARİTAYI GÖSTER