BİLGİ EĞİTİM KURUMLARI  12. SINIF ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSU

 

BİLGİ eğitim kurumları olarak 12. Sınıf öğrencilerimize 11. Sınıftaki eksiklerini kapatmaları için ilk olarak yaz kursumuzla çalışmamız başlayacaktır.

 

Yaz kursumuzun en önemli amacı bu yılın artık onların sınav yılı olduğunun bilincine vardırmak ve pandemi döneminde alınan online derslerin tekrarını yapmak ve öğretmen öğrenci alışma sürecini rahat geçirebilmemiz açısından çok önemlidir.

 

Yılın başında 2 adet seviye tespit sınavıyla mevcut sınıflarımız oluşturulmaktadır. Sınıflar oluşturulduktan sonra program dahilindeki derslerimiz başlayacaktır. Bu derslerimiz öncelikle YKS’nin en önemli parçası olan TYT konuları ile başlamakta ve dönem içinde AYT dersleri de işlenmektedir.

 

Her hafta düzenli olarak deneme sınavı yapılmakta olup bu deneme sınavı sonucunda her öğrenciye bireysel rehberlik faaliyeti ve ödevlendirmeler yapılmaktadır. Ödevler günlük ve haftalık olarak özellikle eksik oldukları konulara yönelik hazırlanıp düzenli kontrolleri yapılarak velilerimize düzenli bir şekilde bilgi verilmektedir. Ayrıca düzenli aralıklarla öğrencilerimizin gelişimleri velilerimize bireysel olarak bilgilendirme yapılmaktadır. 


 

YAYINLARIMIZ

12 sınıf Üniversite hazırlık döneminde gelişimi sağlayan en önemli faktörlerden biride kullanılan kaynaklardır. 25 yıldır BİLGİ olarak öğrencilerimize her hafta olmak üzere:

-36 ADET KONU ANLATIM DERGİSİ ( Video anlatımlı)

-36 ADET SORU BANKASI ( video çözümlü)

-TOPLAM DA 43 ADET DENEME sınavı ile düzenli ve disiplinli  bir yıl geçirmemize yardımcı olacaktır.

 

 

 

12. sınıf üniversite hazırlık kursu, konyada en iyi ve en kaliteli eğitimi, 41 yıllık tecrübe ile veriyoruz, konya final ile toplam de 72 final yayınları 43 deneme sınavı ile iyi bir hazırlık sizleri bekliyor. tyt-ayt hazırlıkta konya final, yks kursları ile konyanın en çok kazandıran eğitim kurumu, 


HARİTAYI GÖSTER