BİLGİ EĞİTİM KURUMLARI  MEZUN ÖĞRENCİLER İÇİN ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSU

BİLGİ eğitim kurumları olarak MEZUN öğrencilerimize 11. Sınıftaki eksiklerini kapatmaları için ilk olarak yaz kursumuzla çalışmamız başlayacaktır.

 

Yaz kursumuzun en önemli amacı bu yılın artık onların sınav yılı olduğunun bilincine vardırmak ve pandemi döneminde alınan online derslerin tekrarını yapmak ve öğretmen öğrenci alışma sürecini rahat geçirebilmemiz açısından çok önemlidir.

 

Yılın başında 2 adet seviye tespit sınavıyla mevcut sınıflarımız oluşturulmaktadır. Sınıflar oluşturulduktan sonra program dahilindeki derslerimiz başlayacaktır. Bu derslerimiz öncelikle YKS’nin en önemli parçası olan TYT konuları ile başlamakta ve dönem içinde AYT dersleri de işlenmektedir.

 

Her hafta düzenli olarak deneme sınavı yapılmakta olup bu deneme sınavı sonucunda her öğrenciye bireysel rehberlik faaliyeti ve ödevlendirmeler yapılmaktadır. Ödevler günlük ve haftalık olarak özellikle eksik oldukları konulara yönelik hazırlanıp düzenli kontrolleri yapılarak velilerimize düzenli bir şekilde bilgi verilmektedir. Ayrıca düzenli aralıklarla öğrencilerimizin gelişimleri velilerimize bireysel olarak bilgilendirme yapılmaktadır. 


 

 

 

 

tyt, ayt, yks, hazırlık sürecinde, konya final, seninle . konyanın en çok kazandıran eğitim kuru


HARİTAYI GÖSTER