Kurulduğumuz günden bu güne en iyi kalite yayınlar, en yeni teknolojiler ve en güncel sınavlar için bilgileri kullanarak dünya standartlarında sınavlara hazırlık hizmetleri sunmaktayız. KPSS, ALES, DGS, YKS, TYT, ÖABT, üniversite hazırlık ve yabancı dil sınavlarına hazırlık hizmetleri sunmayı amaç edinerek çıktığımız bu yolda Konya Bilgi Eğitim Kurumları olarak Türkiye’de adımızdan söz ettirmeyi başarmış bulunmaktayız.

 

2022 yılı itibarı ile  sektörümüzdeki 25 yılı tamamlamanın gururu ve heyecanıyla kpss hazırlık kursları, öabt hazırlık kursları, üniversite hazırlık kursları, ales sınava hazırlık kursları, dgs sınava hazırlık kursları, tyt ve yks sınava hazırlık kursları, proficiency sınava hazırlık kursları, yökdil sınava hazırlık kursları gibi eğitim ve sınava hazırlık konularında yüksek kalite standardı ile siz değerli öğrencilerin başarılarına başarı kattık.

 

Tecrübeli, uzman ve profesyonel ekibimiz ile tüm sınavlar için sınava hazırlık kurslarını bünyemizde topladık. Sınava hazırlık kurs hizmetlerimiz ile sizlerin memnuniyetini her geçen gün üst düzeylere çıkarmakta ve eğitim memnuniyetini sektörde belirleyici firma olmaktan gurur duymaktayız. Hiç bir aracı kullanmamakta ve bünyemizde barındırdığımız uzman ekibimiz ile KPSS Sınav Kursu, KPSS-A Kursu, KPSS-B Kursu, KPSS Öğretmenlik Kursu, KPSS Genel Yetenek Kursu, KPSS Genel Kültür Kursu, E-KPSS Kursu, YDS Kursu, Proficiency, Yökdil Kursu, ÖABT Kursları, ÖABT Öğretmenlik Kursları, Üniversiteye Hazırlık Kursları, YKS Hazırlık Kursu, YKS Yabancı Dil Hazırlık Kursu, AYT Hazırlık Kursu, Ales Kursu, DGS Kursu ve Tüm Dersler İçin Özel Dersler ile sizlere eğitim sektörü içerisinde yüksek kaliteli hizmet ve yüksek başarı sunmayı amaç edindik.

HARİTAYI GÖSTER