BİLGİ EĞİTİM KURUMLARI 11. SINIF OKULA YARDIMCI VE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSU

10. sınıftan 11. Sınıfa geçerken alanlarını seçen öğrenciler, BİLGİ EĞİTİM KURUMLARI olarak  artık Üniversite Hazırlık Öğrencileridir. 

11. Sınıflarımızı 9. ve 10. Sınıf Müfredatının tamamını kapsayan TYT Sınavına hazırlayacağız. Ayrıca bu dönem 11. Sınıf derslerinin de sağlam atılmış olduğu bir dönem olacaktır. Aynenı son sınıfmış gibi büyük bir motivasyonla TYT’ye hazırlanıp, 12. Sınıfa geldiğimizde YKS maratonun yarısını halletmiş olacağız. Aynı zamanda okullar fiziki olarak başladığında da eş zamanlı 11. Sınıf konularını işliyor olacağız.

 

11. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZE,

 

-Seviye tespit sınavı ile eksikleri belirlenerek bu eksik konular dâhilinde bireysel çalışma programı rehberlik servisimiz tarafından yapılır.

-Alanında uzman öğretmen kadrosu ile haftalık belirlenen dersler işlenmeye başlar.

-Belirlenen aralıklarda deneme sınavları uygulanarak her öğrencinin denemedeki eksiklerine göre ETÜT ve soru çözüm saatleri eklenir.

 

Velilerle Yapılan Çalışmalar

 

  Oryantasyon programımız; liselerimize yeni başlayan öğrencilerimizin velileri ile tanışma, ergenlik döneminin özellikleri, ihtiyaçları, okula uyum süreci, akademik hedef oluşturma, Psikolojik Danışma ve Rehberlik  Servisi’nin işleyişi ve çalışma ilkelerinin ele alındığı çalışmaları kapsar.

 

 

25 YILDIR BİLGİ EĞİTİM KURUMLARI olarak Değişmeyen Uzman Kadrosuyla ve her zaman öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

 

 

 

 

11. sınıf tyt kursu, okula yardımcı kurs, konyatyt kursu, konya yks kursu, final eğitim kurumları, konya final, 

HARİTAYI GÖSTER