Konya Bilgi Eğitim Kurumları 

TÜRKİYE'DE 6 BRANŞTA 6 TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÇIKARAN TEK KPSS KURSU

“Doğru Tercihler Yüzünüzü Güldürür”

2021-2022 Kpss Hazırlık süreci BİLGİ’li olan 150 deneme sınavı ile KPSS’de soru avcısı olacak.

Kurulduğumuz günden bu yana kaliteli eğitiminden ödün vermeden her eğitim döneminde kadrosuna kattığı alanında uzman eğitimcilerle birlikte sürekli olarak gelişmiş ve eğitim verdiği alanlarda Türkiye’de adından söz ettiren bir eğitim kurumu haline gelmiştir.

Kurulduğumuz yıldan bu yana sınavlarda üstün başarı kazanan binlerce öğrenci yetiştirdik.

Uzun yıllara dayanan birikimimiz ve tecrübemizle tüm sınavlara hazırlık kursu alanlarında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Konularında uzman eğitimci kadromuz, öğrencimizin ihtiyacına yönelik özel eğitim programları düzenlemektedir. Aramıza katılan öğrencilerimize sunduğumuz çalışma kitapları, ders notları ve deneme sınavlarıyla başarımızı her geçen gün artırmaya devam etmekteyiz. Kursumuz son yıllarda öğrenci kapasitesi, başarı yüzdesi, yargı yayınları ile hizmetlerinde tam not almış ve öğrenci memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi eğitim kurumlarına öğretmen olarak başvuracak adayların Kamu Personel Seçme Sınavına katılmaları gerekmektedir. KPSS Öğretmenlik sınavı her yıl yapılmaktadır. Öğretmen atamalarında P10 ve P121 puan türleri kullanılmaktadır. Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı’na tabi olan branşlarda P121 puan türü, diğer branşlarda P10 puan türü dikkate alınmaktadır. KPSS P10 puan türünün hesaplanabilmesi için Genel Yetenek Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri testlerine katılmak gerekmektedir.

KPSS P121 puan türünün hesaplanabilmesi için de Genel Yetenek Genel Kültür, Eğitim Bilimleri ve Öğretmenlik Alan Bilgisi testlerine katılmak gerekmektedir.

KPSS Öğretmenlik sınav sonuçları bir yıl süresince geçerlidir. Öğretmenlik yerleştirmeleri MEB tarafından genellikle Ağustos ayı içerisinde yapılmaktadır. Öğretmen ihtiyacının devam etmesi durumunda Şubat ayında ara atamalar da yapılabilmektedir.

Eğitim Bilimleri soruları, öğretmen adaylarının lisans düzeyinde girmek zorunda olduğu sınavın sorularını kapsamaktadır. Eğitim bilimleri testi; Gelişim Psikolojisi, Öğrenme Psikolojisi, Ölçme ve Değerlendirme, Program Geliştirme, Öğretim Yöntem ve Teknikleri ve Rehberlik sorularından oluşmaktadır.

KPSS-P10 türünün geçerlilik süresi 1 yıldır.

KPSS’ye hazırlanmanız için konusunda uzman öğretmenlerin KPSS sınav sistemine uygun ders notlarıyla ve her yıl KPSS’de tam isabet eden sorulardan oluşmuş zengin testlerle birlikte bilgi ve birikimimizi yine bu alanda etkili bir yayın olan YARGI Yayınlarıyla birleştirerek her zaman en önde olmayı hedefliyoruz.

Neden Konya Bilgi Eğitim Kurumları

– KPSS hazırlıkta en tecrübeli eğitimcilere sahip olan kurs olduğu için

– KPSS hazırlıkta en fazla ders saati veren kurs olduğu için

– Ders dışında da eğitimcilere düzenli etüdlerle soru sorma ve bireysel destek alma imkanı veren kurs olduğu için

– Her seviyeden öğrenciye sınav kazandıran kurs olduğu çin

– Öğrenci Odaklı ve kaliteli akademik içerikli eğitim anlayışını benimsediği için

– Öğrencilerine sürekli rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunduğu için

– Dürüstlük, Tecrübe, Güven, Özveri ve paylaşımı amaç edindiği için

– Kendi alanında tek adres olmayı hedeflediği için kısacası eğitim merkezli anlayışı misyon edindiği için Konya Bilgi Eğitim Kurumlarını seçmelisiniz.

 

kpss öğretmenlik, konya öğretmenlik kursu, konya öabt kursları, öabt kursu konya, okul öncesi öğretmenliği kursu, türkçe öğretmenliği öabt , edebiyat öğretmenliği öabt kursu, fen bilgi öabt kursu, matematik öğretmenliği öabt kursu, ingilizce öabt, ingilizce öğretmenliği, kurs,

HARİTAYI GÖSTER